Çin Araba GPS Navigasyon DVD Oynatıcı Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Carol

Telefon numarası : 86-755-23061936

Naber : +8613510039066

Free call
ISUDAR  TECHNOLOGY  CO.,LTD 

Araç Multimedya Sistemi

- Kaliteli - Rekabetçi Fiyat - Hızlı Teslimat

  • ISUDAR  TECHNOLOGY  CO.,LTD 
  • ISUDAR  TECHNOLOGY  CO.,LTD 
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı
Markalar: ISUDAR No. Çalışanları: 100~120
Yıllık satış: 5000000-10000000 Yıl kurulan:
İhracat p.c: 90% - 100%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

ISUDAR, 2013 yılında, Shenzhen uluslararası havalimanına yakın Bao'an bölgesinde kurulmuştur.Araç ses ve video ürünlerini geliştirme, üretme ve satma konusunda uzmanız.iSudar, yeni diğer dijital ürünlere adanmış en iyi teknolojiye, kapsamlı üretim hattına ve pazarlama ekibine sahiptir.

 

ISUDAR, müşterileriyle güçlü ortaklıklar geliştirmeye ve size endişesiz hizmet vermeye kendini adamıştır.Pazarı kazanmak için en cazip fiyat ve istikrarlı kalitede ısrar eden ürünümüz Avrupa, Avustralya, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Güneydoğu Aisa, Orta Doğu ve benzeri ülkelere ihraç edilmektedir.

 

Avrupa ve Rusya pazarı için vergilerden kaçınmak için, Almanya, İspanya, Moskova'da ayrı ayrı toplam 3 adet denizaşırı depo kurduk.

 

Pazarlama tanıtımı için, her yıl en yeni ürünleri göstermek için 3 veya 4 kez fuara katılabiliriz, eski müşterilerle iletişim halinde olmak ve yeni müşteriler geliştirmek önemlidir.

 

İçtenlikle güvenilir tedarikçilerinizden biri olmayı, gelecekte sizinle uzun vadeli istikrarlı ve karşılıklı yarar sağlayan ticari ilişkiler kurmayı umuyoruz!

 

 

 

 

Çin ISUDAR  TECHNOLOGY  CO.,LTD  şirket Profili 0

Geçmiş

iSudar Technology Co., LTD, şu anda 120 üyesi bulunan 2013 yılında kuruldu. Çin'deki araç multimedya sistemi üreticilerinden biriyiz. Ağırlıklı olarak araç ses ve video, araç navigasyon (GPS), otomotiv park sistemi ve hassas donanım geliştirme, geliştirme ve satış konularında uzmanlaşmış bir fabrikadır.

iSudar Technology Co, LTD,% 20 Ar-Ge uzmanı ve% 60 teknik kadroya sahip 2000'den fazla metrekarelik bir alana sahiptir. Ar-Ge merkezi, hassas kalıp merkezi, SMT üretim atölyesi, elektronik ürünlerin montaj atölyesi, hassas intrument üretim atölyesi, ürün kalite kontrol ve lojistik merkezi, satış sonrası servis merkezi var.

Hizmet
1. denizaşırı depo

Biz Almanya, İspanya, Rusya da dağıtılan toplam 3 adet depo kuruyoruz. Perakende ve bluk sipariş müşterileri için vergi ve hızlı teslimattan kaçınmak avantajlıdır.

2. Örnek Kullanılabilirliği ve Politikası

Müşterinin ihtiyaçlarına göre örnek veriyoruz. Numune önceden ödenmek zorundadır, ancak toplu sipariş olduğunda maliyet düşülebilir. Tüm numuneler ekspres servis ile gönderilir.

3. Teminatlar / Garantiler / Şartlar ve Koşullar

1) Satış sonrası yedek parça desteği.
2) OEM siparişleri% 1 yedek parça kredisine hak kazanmıştır.
3) Uzatılmış garanti veya garanti şartları yoktur. Lütfen satış temsilcinize danışın.

4. Satış Sonrası Servis

Ürün yeniliğine odaklanan ve olağanüstü bir değer sunan kararlı bir otomobil tutkunları ekibiyiz. Endüstri lideri araştırma merkezimiz, ortak mühendislerimiz ve müşteri destek ekibimiz, dinamik bir eğlence deneyimi sunma ve uzun vadeli müşteri ilişkileri geliştirme konusunda tutkulu.

Ekibimiz

iSudar 3 ana departmana sahip, Ar-Ge departmanı, Satış departmanı ve satış sonrası departmanı.

Tüm çalışanlarımız çok profesyonel, etkili ve çalışkandır.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin